Size Nasıl Ulaşmamızı İstersiniz?
  • Püskürtme Sistemlerinde İmalat, Montaj, Servis, Yedek Parça ve Satış Hizmetleri

Coşkun Boya MakinaHakkımızda

Firmamız 2014 yılında püskürtme sistemleri konusunda imalat, montaj, servis, yedek parça ve satış konularında faaliyette bulunmak üzere kurulmuştur.
Türkiye sanayisi, endüstrisi ve imalatçılarımızın ihtiyacı olan püskürtme sistemlerini,Dünya’nın her yerinden yüksek kaliteli, verimli ve ekonomik ürünleri getirip kendi imalatımız ile birleştirerek toz boya, yaş boya ve tutkal püskürtme konularında yüksek kaliteyi sektörün hizmetine sunmaktayız.

Kendi bünyesinde otomatik püskürtme tabancaları ve nozullar üreten firmamız, teknik servis anlamında karşılaşılan tüm arızaları bu teknik donanım ve deneyim içerisinde en hızlı biçimde çözüme ulaştırmaktadır.

kurumsal-image

Coşkun Boya MakinaKalite Politikamız

Hizmet ürünlerimizin müşterilerimize en iyi şekilde sunulması hususunda oluşturulan “Kalite Yönetim Sistemi”mizi aşağıda belirtilen kurumsal temel prensipler çerçevesinde etkin bir şekilde uygulamayı ve sürekli geliştirmeyi ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız.

  • İşimizi bir bütün olarak tüm detayları ile “MÜKEMMEL” yapmak
  • Müşterilerimizi “KOŞULSUZ MEMNUN ETMEK”
  • Kendimizi ve ekibimizi sürekli “GELİŞTİRMEK”

Müşterilerimizin sektörel, tüzel ve kişisel beklentilerini ve ihtiyaçlarını öncelikle doğru olarak tanımlamak, kendilerine ihtiyaçlarını karşılayacak, yüksek teknoloji içeren hizmet ürünleri yaratmak, geliştirmek ve bunları yüksek standart’ta kurumsal bir hizmet anlayışı ile en ekonomik şekilde sunmak birincil görevimizdir. Dünya’da sektörümüz ile ilgili en son gelişme ve teknolojileri yakından izleyerek, Türkiye şartlarına adapte etmeyi ve müşterilerimize sunma görev bilinci ile sektörümüzün en iyisi olmayı hedefledik.