Size Nasıl Ulaşmamızı İstersiniz?
  • Püskürtme Sistemlerinde İmalat, Montaj, Servis, Yedek Parça ve Satış Hizmetleri
coskun-boya-makina-gema-toz-boya-cihazi

Coşkun Boya MakinaGema Toz Boya Makinası

Gema OptiFlex Pro F toz boya tabancası, dünyanın en gelişmiş manuel toz boya teknolojisini sizlere sunmaktadır. Tüm boyaları kolayca püskürtün, en zorlu ürünlerde yüksek kalite ile çalışın, dünyanın her yerinde, en zorlayıcı ortamlarda bile başarıyla boyama yapın.

  • Yüksek performanslı entegre kaskad yapısı 100.000V’luk güç ile her tip toz boyayı verimli ve kararlı bir şekilde şarj etmenizi sağlar.
  • Metalik veya özel efekt gibi zorlu toz boyalar kullanırken karşılaşılan zorluklar için geliştirilen OptiFlex Pro F PCC(hassas akım kontrolü) modu 10µA’den daha düşük akımlarda çalışmanızı sağlayarak size daha fazla hassasiyet ve ayarlanabilirlik sunmaktadır.
  • PowerClean enjektörden tabancanın  ucuna kadar tüm toz boya yolunu otomatik temizleyen yeni bir OptiFlex Pro modudur. 30Nm³/h değerindeki hava gücüyle OptiFlex Pro, hem zorlu tozları püskürtürken, hemde renk değiştirirken size büyük kolaylık sağlamaktadır.
  • Yeni, ultra verimli enjektör tasarımı, toz boyayı kararlı bir şekilde iletmenizi sağlayan etkili açısı sayesinde hava tüketiminizi optimize ederken, atık toz boya miktarınızıda azaltacaktır.
  • OptiFlex Pro, akımın ve voltajın görülmemiş bir hassasiyetle kontrol edilmesiyle, maksimum verimlilik ve kaplama bütünlüğü sağlar.
  • Yeni nesil püskürtme nozulları, mükemmel bir toz boya dağıtımı sağlamasından ayrı olarak toz boyanın, zor geometrilerdeki parçalara en iyi şekilde nüfuz etmesini sağlar.
  • Hafif, ergonomik tasarımlı toz boya tabancası, elde dengeli bir tutuş sağlarken, daha hızlı ve daha iyi uygulamalar yapmayı kolaylaştırır.
  • Tabanca üzerindeki uzaktan kumanda ile uygulamayı bırakmadan boyama parametrelerini değiştirebilir ve kolaylıkla PowerClean modunu etkinleştirebilirsiniz.

OptiFlex Pro F

Akışkanlaştırıcı depo ünitesi.

Yüksek miktarlarda toz boyayı sürekli kullanım için 50 lt’lik toz boya deposu sunmaktadır. Nadiren renk değiştirilen uygulamalar için uygundur.

Orta ve yüksek miktarda boya tüketimi olan tesisler için ideal olan bu ünite, toz boyayı deposunda nazik bir şekilde sıvılaştırmaktadır.

Seçenek olarak, OptiFlex Pro F ünitesi, online bir kabinin her iki tarafındada çalışabilmesini sağlayan çift tabanca versiyonuna sahiptir.

OptiFlex Pro B

Vibrasyonlu kutu besleme ünitesi. Hızlı ve kolay renk değişimleri için mükemmel bir seçimdir.

Toz boya üreticilerinin orjinal karton kutularını kullanmak üzere tasarlanmıştır.

Eğimli titreşim tabanı, akışkan emiş borusu aracılığıyla kutudaki toz boyanın tamamen kullanılmasını sağlar.

Seçenek olarak, OptiFlexPro B ünitesi, online bir kabinin her iki tarafındada çalışabilmesini sağlayan çift tabanca versiyonuna sahiptir.

Dual Gun Kit

Çift tabanca kiti.

OptiFlex Pro F ve OptiFlex Pro B ünitelerinde 2 tabanca kullanmaya müsade eden ünite üzerine montaj kiti ve 12m mesafeye kadar kabin üzerine montaj kiti ekonomik uygulama imkanı sağlarken kabinin iki tarafında da uygulama yapma esnekliği kazandırır.

OptiFlex Pro W

Kabin montaj ünitesi.

Mevcut toz boya kabininde kullanılması için tasarlanmıştır. Depo ve araba içermemektedir. Mevcut toz boya deposuna adapte edilmektedir.

Montaj aparatı kabinin herhangi bir yerine monte edilebilir.